Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Vardų serveriai

IV_RomanLIV_RomanL Interneto vizija
edited 2019 gruodžio 12 Į Kitos aplikacijos
Mūsų paruoštuose valdymo pultų šablonuose, serveris sukonfigūruotas taip, kad veiktų kaip pirminis vardų serveris, persiųsdamas duomenis apie internetinius vardus į antrinį ns.iv.lt vardų serverį.Antrinio vardų serverio tikslas dalintis apkrovimu su pirminiu vardų serveriu bei pirminiam vardų serveriui esant nepasiekiamam perimti jo darbą. Naudojant internetinį vardą yra rekomenduojama turėti bent du veikiančius vardų serverius. Pirminiu vardų serveriu gali būti Jūsų dedikuotas serveris, kaip antrinį vardų serverį galite naudoti mūsų, specialiai tam tikslui paruoštą vardų serverį.
Jei dar nesinaudojate mūsų antriniu vardų serveriu, į Jūsų pirminio vardų serverio pagrindinę konfigūraciją reikėtų pridėti šias eilutes:
notify explicit;
also-notify { 79.98.31.31; };
allow-transfer { 79.98.31.31; };
Ši sintaksė galioja Bind vardų serveriui, kurio konfigūracija pagal nutylėjimą talpinama /etc/named.conf faile.

Atlikus pakeitimus Jums belieka nustatyti domeno vardų serverius. Pirminiam vardų serveriui naudokite savo dedikuoto serverio vardą, pavyzdžiui server.mano-domenas.lt, kur mano-domenas.lt yra svetainės adresas, kuriam užsakytas dedikuotas serveris, kaip antrinį nustatykite ns.iv.lt.
Pažymėtos temos:
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.