Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Neveikia cronjob fastpanel valdymo pulte

Sveiki, neveikia cronjob per fastpanel valdymo pultą. Operacinė Debian 10.
Sukuriu užduotį per schedulerį kaip priklauso. Bet kai ateina laikas jį vykdyti, išlenda tokia klaida:
Runtime error: unable to execute: 'su '-l' '-c' 'bash /tmp/crontab284599365' '-' 'fastuser'' stdout: '' stderr: '/tmp/crontab284599365:

Kas gali būti?

Komentarai

  • iv_almantasmiv_almantasm Super Moderator
    edited 2022 kovo 31

    Pateikta klaida apie jokią galimą problemą konkrečiai nesignalizuoja. Tačiau ieškant galimos problemos siūlyčiau pradėti patestuojant paprastą cron užduotį - tarkim testinių failų trynimą ar naujų sukūrimą. Tai leis nustatyti ar problema cron tarnyboje ar pačioje užduotyje.

    Spėčiau, kad greičiausiai problema bus pačioje komandoje. Kadangi pagal klaidą matoma, kad užduotį vykdo naudotojas "fastuser'" šis naudotojas standartiškai gali veikti kataloge /var/www/fastuser/data - tad ar tikrai atliekama užduotis neišeina iš šio katalogo ribų ? Ar komanda būtų įvykdoma, galite patestuoti per terminalą prisijungus su naudotoju "fastuser'"

    Taip pat panašu, kad naudojama komanda 'su' - tad atrodo, kad bandoma keisti naudotoją kuris turi atlikti užduotį. Tad ar nėra galimybės komandą paleisti iš karto su reikiamu naudotoju.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.