Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Nebereaguoja serveris

krikstaniukskrikstaniuks Naujokas (-ė)
edited 2012 vasario 11 Į Pagalba
Sveiki, gal būsite susidūrę, žodžiu neseniai pabandžiau prisijungti prie serverio per winscp ir rodė kad blogas slaptažodis. Dieną tvarkiau per sftp serverį, bet lyg nelindau prie slaptažodžio,o ir per iv.lt nerodo kad būtų pakeistas jis. Taigi sugalvojau "Perkrauti serverį". Prisijungęs prie iv.lt taip ir padariau. Ir po kelių minučių viskas užlūžo, serveris nebereaguoja, naudojama atmintis irgi rodo 0, o per WinSCP bandant jungtis išvis nieko.. Kai pinginu per cmd rašo: Reply from 79.98.xx.xx: Destination host unreachable. Kame replės galėtų būti ir ką daryti,kad tai ištaisyti?:|

Komentarai

  • IV_MartynasBIV_MartynasB Naujokas (-ė)
    edited 2012 vasario 11
    Jei tai ta pati problema, dėl kurios kreipėtės el. paštu - problema didelė, sugadintas visas serverio "konteineris", trūksta labai daug sisteminių failų, dalis jų sugadinti.

    Jei serveryje nėra svarbių duomenų - paprasčiausia būtų jį perinstaliuoti. Jei duomenys yra - juos atstatyti iš atsarginės kopijos.
Norėdami palikti komentarą, turite prisijungti arba registruokis.
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.