Naujausias pranešimas: Samba kritinis pažeidžiamumas
frame

Sveiki apsilankę!

Jei forume lankaisi pirmą kartą, kviečiame registruotis ir prisijungti prie diskusijų.

Prisijungti Registruotis

Dėl el. pašto - TCP Port 25

Laba vakarą,
Prieš rašydamas į support, pirma pagalvojau paklausti čia. Turiu porą OpenVZ serverių jūsų Time4VPS užsienio padalinyje, vienam iš jų sukasi el. pašto serveris, kuris veikia be problemų, taip pat tvarkau vieną KVM serverį esantį jūsų tinkle darbiniais tikslais.
Neseniai užsakiau naują KVM serverį įmonei ir žiūriu, kad jame negaliu paleisti normaliai el. pašto serverio nes panašu, kad blokuojami išeinantys susijungimai su TCP 25 portu, t.y. aš negaliu prisijungti prie jokio kito serverio per šitą portą (netgi prie port testerių). Tai keista, nes nei mano 2 asmenininiuose serveriuose Time4VPS, nei darbiniam KVM tokio blokavimo nėra. Kelis kartus peržvelgiau savo iptables, jokie išeinantys susijungimai nėra filtruojami. Jokios el. pašto tarnybos tame serveryje įdiegta kol kas nebuvo, todėl dėl SPAM negalėjo blokuotis. Bet to manau būčiau gavęs pranešimą, jei būtų buvęs koks incidentas.
Noriu paklaust, ar tikrai blokuojate port 25 ? Ar čia tik naujiems serveriams taip padaryta ir po kurio laiko blokas nusiims ?

Komentarai

  • Laba diena,

    Visiems naujai užsakytiems VPS serveriams yra blokuojamas 25 prievadas. Blokavimas atliekamas dėl saugumo sumetimų, nes dažnai tenka susidurti su situacijomis kai serveris užsakomas tik tam, kad būtų galima siųsti spam tipo laiškus pasinaudojant neapsaugotu 25 prievadu.

    Tačiau šį prievada galime aktyvuoti. Parašykite mums į info@iv.lt nurodydami, kad norite naudoti 25 prievadą ir jis nebus naudojamas spam laiškų siuntimui. Įjungę prievadą jus informuosime atsakydami į laišką.

    Geros dienos.

  • Ačiū labai už patikslinimą. Aš panašiai ir galvojau, manau teisinga praktika norit išlaikyti švarius IP adresus. Tik keista, kodėl anksčiau to nebūdavo, todėl norėjau pasitikslint.
    Šiuo metu aš dar nebaigiau migruoti svetainių iš seno serverio, kai man reikės 25 porto jus informuosiu.

Atsakyti

RyškusItalicStrikethroughOrdered listUnordered list
Emoji
Image
Sulyguoti kairėjeSulyguoti centreSulyguoti dešnėjeToggle HTML viewToggle full pageToggle lights
Drop image/file
Dedikuoti.lt
Šiame forume rasite informaciją kaip atlikti serverio administravimą, konfigūravimą, įvairių tarnybų bei papildomų aplikacijų diegimą. Taip pat pateiksime rekomendacijų, skirtų serverių saugumui, monitoringui ir optimizavimui. Kviečiame prisijungti prie dedikuotų serverių administratorių bendruomenės, dalyvauti diskusijose ir praplėsti savo žinias serverių administravimo srityje!
© 2007 - 2023 Dedikuoti.lt forumas, visos teisės saugumos.